screen_info
W serwisie fizjomedico oraz na stronach zależnych są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszych serwisów. Jeżeli nie wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Rezygnuję.
tel - 509827183
Masz pytania? Zadzwoń 509 827 183

O mnie

Pomaganie moim pacjentom jest dla mnie czymś więcej niż zawodem - to moja pasja. Praca z ciałem drugiego człowieka jest dla mnie za każdym razem wyzwaniem i ciekawym doświadczeniem. Szczegółowa diagnostyka i obszerny schemat badania pozwalają zróżnicować zaburzone struktury, określić stopień ich uszkodzenia oraz wyznaczyć mechanizm ich powstawania, którym często jest codzienne psychofizyczne obciążenie. Redukcja stresu oraz stosowany przeze mnie profil badania to najistotniejsze czynniki pozwalające przeprowadzić skuteczne leczenie narządu ruchu oraz kręgosłupa.
o mnie - MICHAŁ MĄCZYŃSKI
o mnie - MICHAŁ MĄCZYŃSKI
Moim priorytetem stanowiącym niezbędny element skutecznego leczenia jest nieustanne zgłębianie wiedzy o ludzkim ciele i poszukiwanie najskuteczniejszych technik leczenia. Dzięki pasji i dbałości o wszystkie aspekty zdrowia pacjentów ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach, konferencjach oraz w codziennej praktyce klinicznej.

WYKSZTAŁCENIE

  • Podstawy Neurorehabilitacji - Studia Podyplomowe
  • Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu - mgr fizjoterapii
  • Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi - mgr promocji zdrowia i wspomagania rozwoju. Kierunek - Terapia ruchowa kompensacyjno-korekcyjna
  • Technikum Masażu Leczniczego
Leczenie fizjoterapeutyczne opiera się na indywidualnym podejściu do pacjenta. Po postawieniu diagnozy podejmowana jest decyzja odnośnie dalszego postępowania terapeutycznego. Za pomocą technik manualnych, które leczą pierwotną dysfunkcję w organizmie oraz aktywizują wrodzone możliwości organizmu do autoregulacji, czyli samoleczenia i utrzymania równowagi (homeostazy).